BITUBI to projekt, który powstał z realnych potrzeb i problemów, z którymi zetknęłyśmy się w naszej pracy i które być może dotyczą też Ciebie. Nie są one aż tak ważne, żeby interesował się nimi Top Management, ale znacznie utrudniają życie nam – marketingowcom, product managerom, handlowcom. Są nieraz tak trywialne, że nie powinno ich być wcale. Zabierają nam czas, który powinniśmy przeznaczać na ważniejsze rzeczy. BITUBI jest narzędziem, które pomaga się ich pozbyć ułatwiając codzienną pracę i oszczędzając nasz czas. Oprócz autorskiej aplikacji BITUBI online (w przygotowaniu)  oferujemy druk materiałów reklamowych i wszystko co z nim związane – projektowanie, DTP, konfekcjonowanie mailingów i zestawów konferencyjnych, usługi logistyczne.

A oto my:

BITUBI - Agnieszka Skuza Agnieszka. Z wykształcenia marketingowiec.Zdobyła doświadczenie w firmie z branży IT na stanowisku product managera, gdzie spotykała się między innymi z takimi wyzwaniami jakimi są zarządzanie materiałami BTL oraz ich logistyka.Prywatnie mama trzech małych chłopców.
Facebook_logo LinkedIn_logo
BITUBI - Lucyna Kojm Lucyna. Zna wszystkie tajniki logistyki i poligrafii.Pracowała w wielu wiodących agencjach reklamowych, gdzie zdobyła doświadczenie w zakresie: produkcji poligraficznej, zarządzania budżetami reklamowymi, opracowania kampanii BTL, pracy nad rozwojem marki.Prywatnie miłośniczka muzyki dawnej i Hlidegardy z Bingen.
LinkedIn_logo koperta
BITUBI Lucyna Kojm Agnieszka Skuza Sp.j.
ul. Makowa 14
30-650 Kraków

NIP: 6793111707

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *